KARTA 99

STOWARZYSZENIE OBRONY PRAW CZŁOWIEKA

POLICJA W OBRONIE NARODU

Treść maila do policjantów i policjantek

 

Dzień dobry,

 

Nazywam się Dominika Dominiak, jako świadoma osoba postanowiłam napisać do Pana/Pani (imię i nazwisko, oraz stopień funkcjonariusza policji lub urzędnika społecznego) w trosce o zdrowie i życie wszystkich ludzi w Polsce, a w szczególności dzieci.

 

Policja jest instytucją państwową, która powinna respektować prawa człowieka. Powinna wspierać społeczeństwo, a nie bezkrytycznie działać wbrew jemu, a rozkazy wykonywane przez funkcjonariuszy, powinny być zgodne z Prawem Naturalnym i Konstytucją, a przede wszystkim powinny być zgodne z sumieniami władz.

 

Zamykanie biznesów Polakom, wystawianie mandatów za brak noszenia maseczek, jak i szczepienie dzieci jest niezgodne z Konstytucją oraz Prawem Naturalnym, które przysługuje każdemu urodzonemu na Ziemi.

 

Obecna sytuacja w Polsce i na Świecie wymaga więcej empatii, zarówno ze strony służb wobec ludzi, jak i ze strony ludzi wobec służb.

 

Wychodząc naprzeciw tej sytuacji, kieruję do Pana/Pani (imię i nazwisko i stopień funkcjonariusza policji lub urzędnika społecznego) wniosek nagrodowy jako rekompensatę, za pracę w szkodliwych warunkach, gdyż noszenie maseczek szkodzi zdrowiu, o czym nieustannie głoszą  świadomi lekarze, i wirusolodzy z całego Świata, w tym z Polski.

 

Oprócz wniosku nagrodowego, dołączam list napisany przez Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców. (Plik w załączniku)

 

Z jego treścią powinien zapoznać się, absolutnie każdy zaszczepiony przeciw Covid19, jak i ten kto choćby rozważa przyjęcie tego zastrzyku. Przede wszystkim jednak, rodzice zagrożonych przymusowym szczepieniem dzieci. Szczepionka ta jest bowiem, w rzeczywistości eksperymentem medycznym o czym informują, mocno argumentując, lekarze i naukowcy właśnie w tym liście.

 

To właśnie teraz, ważą się losy nie tylko naszego kraju, ale i całego Świata, ale przede wszystkim zdrowia i życia naszych dzieci, a także nas samych.

 

 List przygotowany przez Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców został wysłany do ponad 50 000 dyrektorów i nauczycieli w polskich placówek oświaty. Mimo to obeszło się bez echa. A to dlatego, że w mediach głównego nurtu, oraz w internecie obowiązuje kompletna cenzura na treści w nim zawarte!

 

Dlatego właśnie, tym bardziej należy się z nim zapoznać, i uświadomić sobie, jak wielką trucizną są zastrzyki potocznie nazywane szczepionkami. A także zastanowić się  dlaczego zarówno lekarze jak i nikt z rządu nie ponosi odpowiedzialności za powikłania poszczepienne??? Dodatkowo firmy ubezpieczeniowe nie chcą podejmować się ubezpieczeń dla poszkodowanych po szczepieniach gdyż jest to eksperyment medyczny!

 

Przy okazji warto dodać, iż w trakcie całej pandemii zostały usunięte konta niezależnych stacji internetowych na You Tube pokazujących prawdę w kwestii pandemii, w tym usunięto kanał Niezależnej Telewizji Internetowej działającej od 2012 roku i liczącej ponad 360 000 subskrybentów!!!

 

Proszę, odpowiedzmy sobie na pytanie komu tak bardzo zależy na ukryciu prawdy?

 

Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią tego listu, oraz podzielenie się nim z rodziną, przyjaciółmi i najbliższymi.

 

Życzę dużo zdrowia oraz świetlistego przebudzenia świadomości.

 

Z wyrazami szacunku

 

Dominika Dominiak

 

Studio NTV

Ul. Świętego Jakuba 4

55-050 Sobótka

 

ZJEDNOCZMY NASZE SIŁY W OBRONIE NASZYCH DZIECI

KARTA 99

STOWARZYSZENIE OBRONY PRAW CZŁOWIEKA

 

98-209 Sieradz 1 skr poczt 16

tel.: 604 763 055,

email. karta99warszawa@gmail.com

 

stronę wykonał: Robert Kurkowski 888 999 620