KARTA 99

STOWARZYSZENIE OBRONY PRAW CZŁOWIEKA

POLICJA W OBRONIE NARODU

Pierwszy mail do Komendantów

 

Dzień dobry,

 

Nazywam się Dominika Dominiak, jako świadoma i wrażliwa kobieta, a przede wszystkim jako przedstawicielka energii żeńskiej, która kocha życie, daje życie i chce chronić życie piszę do Pana ten mail.

 

Obecna sytuacja w Polsce i na Świecie wymaga więcej empatii, zarówno ze strony służb wobec ludzi, jak i ze strony ludzi wobec służb. A przede wszystkim wymaga dotarcia do właściwych informacji na temat eksperymentu medycznego, który ma teraz miejsce w Polsce i na całym świecie, o czym media głównego nurtu nie informują.

 

Wychodząc naprzeciw tej sytuacji inicjuję akcję obywatelską z wnioskami nagrodowymi.  Dedykuję wnioski nagrodowe (w załączniku tego maila) wszystkim dzielnicowym z Pana Komendy (imiona i nazwiska ze stopniami funkcjonariuszy). Niniejsze wnioski nagrodowe są rekompensatą, za pracę w szkodliwych warunkach od początku plandemii, gdyż noszenie maseczek szkodzi zdrowiu, o czym nieustannie głoszą świadomi i niezależni lekarze i wirusolodzy z całego Świata, w tym z Polski. Wniosek nagrodowy jest jednym z załączników niniejszego maila. Bardzo proszę o poinformowanie mnie drogą mailową o sposobie realizacji niniejszych wniosków nagrodowych odpisując na tego maila bezpośrednio na e-mail Stowarzyszenia Ochrony Praw Człowieka „Karta 99” e-mail: ………………………………

 

To właśnie teraz, ważą się losy nie tylko naszego kraju, ale i całego Świata, ale przede wszystkim zdrowia i życia naszych dzieci, a także nas samych.

 

Panie Komendancie (imię i nazwisko) korzystając z przysługującego mi prawa do uzyskania informacji publicznej (ustawa z 2001 roku) chciałam zadać Panu kilka Pytań, które nie powinny Panu zabrać dużo czasu gdyż wystarczy na większość nie odpowiedzieć Tak albo Nie:

 

1. Czy wie Pan Panie Komendancie, że obecne „szczepienia„ w Polsce przeciw Covid 19 to eksperyment medyczny?

 

2. Czy wie Pan Panie Komendancie jaki jest skład preparatów nazywanych szczepionkami przeciw Covid 19 wszystkich firm?

 

3. Czy czytał Pan Panie Komendancie treści ulotek preparatów nazywanych szczepionkami przeciw Covid 19, w których jest napisane zarówno to, że producent nie ponosi odpowiedzialności za powikłania jak i to, że jest to eksperyment medyczny?

 

4. Czy wie Pan Panie Komendancie, że Producenci tych preparatów jak i ludzie z rządu, jak i decydenci i lekarze są zwolnieni z odpowiedzialności cywilnej za powikłania po tych preparatach? Zatem zaskarżyć będzie można tylko tych co namawiają do tych preparatów zgodnie z artykułem 156 i 157 pkt 1 i 2 KK, więc tym bardziej nauczyciele i dyrektorzy nakłaniający do szczepień przeciw Covid-19 powinni być  o tym poinformowani.

 

5. Czy wie Pan Panie Komendancie, że 20 września 2020 roku weszła w życie ustawa nr 539, w której jest napisane między innymi to, że lekarze i pielęgniarki są zwolnieni z odpowiedzialności za powikłania poszczepienne?

 

6. Czy wie Pan Panie Komendancie, że powszednie używane maseczki zarówno materiałowe jak i jednorazowe nie chronią przed wirusem Covid-19?

 

7. Czy wie Pan Panie Komendancie, że noszenie maseczek przyczynia się do rozwoju grzybicy w płucach i zatokach?

 

8. Czy wie Pan Panie Komendancie, że długotrwałe wdychanie własnego dwutlenku węgla jest toksyczne i że taką metodę trucia stosowali  Naziści w obozach koncentracyjnych wobec Żydów?

 

9. Czy wie Pan Panie Komendancie, że Każdy uczestnik badań musi świadomie wyrazić zgodę na udział w badaniu, który jest eksperymentem medycznym?

 

10. Czy wie Pan Panie Komendancie, że Każdy uczestnik badań powinien mieć w pełni świadomość w jakim badaniu uczestniczy?

 

11. Czy wie Pan Panie Komendancie, że Każdy uczestnik badań ma prawo zrezygnować na każdym etapie badań?

 

12. Czy wie Pan Panie Komendancie, że Każdy uczestnik tych badań z zakresu eksperymentu medycznego ma prawo zgłaszać działania niepożądane, a instytucja przeprowadzająca badania musi mieć dla każdego uczestnika eksperymentu medycznego wykupione ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej?

 

13. I moje ostatnie i najważniejsze pytanie do Pana Panie Komendancie. Co jest Pan w stanie zrobić jako Komendant aby na terenie Pana dzielnicy i miasta żeby wszystkie osoby zarówno zaszczepione jak i te, które będą poddawać się szczepieniom przeciw Covid 19 zostały poinformowane o tym, że biorą udział w eksperymencie medycznym i zarówno o tym jakie zagrożenia mogą wystąpić biorąc udział w tym eksperymencie?

 

14. Czy słyszał Pan o Polskim Stowarzyszeniu Niezależnych Lekarzy i Naukowców PSNLiN?

 

15. Czy znane są Panu Panie Komendancie treści przekazywane przez PSNLiN na ich stronie internetowej : https://psnlin.pl ?

 

Niezwłocznie czekam na Pana odpowiedzi na powyższych 15 pytań. Odpowiedzi proszę kierować drogą mailową bezpośrednio na e-mail Stowarzyszenia Ochrony Praw Człowieka Karta 99 e-mail:……………………, z którego do Pana piszę, za co z góry dziękuje.

 

Z wyrazami szacunku

 

Dominika Dominiak

 

Stowarzyszenie Ochrony Praw Człowieka „Karta 99”

 

ZJEDNOCZMY NASZE SIŁY W OBRONIE NASZYCH DZIECI

KARTA 99

STOWARZYSZENIE OBRONY PRAW CZŁOWIEKA

 

98-209 Sieradz 1 skr poczt 16

tel.: 604 763 055,

email. karta99warszawa@gmail.com

 

stronę wykonał: Robert Kurkowski 888 999 620